*D*J* - Dračí Jezdci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*D*J* - Dračí Jezdci

*D*J* - Oficiálna stránka aliancie Draci Jezdci
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 potřebuji radu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Laya




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 15. 10. 07

potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime2007-10-21, 10:00

Zdravím,
tak mě se nějak ten travian zasekal. Nabíhá mi to úplně v jiné podobě a nemůžu tam nic dělat. Jako by se ta stánka protáhla na délku a vůbec se v tom neorientuju, takže nejsem schopná nic ani postavit a to na mě ještě teď začal někdo útočit Mad Sad
Grrrr
Návrat nahoru Goto down
Vroengard

Vroengard


Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 16. 10. 07
Age : 31

potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime2007-10-21, 10:12

hele skus zmenit grafickej balik to by melo pomoci a nebo přeinstaluj prohližeč to se mi taky stalo....
Návrat nahoru Goto down
Laya




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 15. 10. 07

potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime2007-10-21, 19:39

Vroengard napsal:
hele skus zmenit grafickej balik to by melo pomoci a nebo přeinstaluj prohližeč to se mi taky stalo....
cyclops já sem si chtěla vyzkoušet co to znamená odpovědět s citátem. Děkuji ono se to nějak samo rozběhlo.
Návrat nahoru Goto down
Vroengard

Vroengard


Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 16. 10. 07
Age : 31

potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime2007-10-21, 20:02

super jo smim se ptát pod jakým jsi nickem v allianci???sindy nebo kdo?....
Návrat nahoru Goto down
Laya




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 15. 10. 07

potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime2007-10-23, 10:21

no úplně nečekaně Anaisth
Návrat nahoru Goto down
Laya




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 15. 10. 07

potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime2007-10-23, 12:40

Laughing ježiš ne, tak jak na to tak koukám tak se jmenuju Laya affraid já sem fakt pako, mě to vůbec nedošlo, hraju na třech serverech tak sem si nějak popletla jména. Můžu to nějak změnit ještě?
Návrat nahoru Goto down
Rockeet
Admin



Po?et p?ísp?vk? : 52
Join date : 03. 10. 07
Age : 30

potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime2007-10-23, 15:06

Anaisth napsal:
Laughing ježiš ne, tak jak na to tak koukám tak se jmenuju Laya affraid já sem fakt pako, mě to vůbec nedošlo, hraju na třech serverech tak sem si nějak popletla jména. Můžu to nějak změnit ještě?
jj ja ti to zmenim
Návrat nahoru Goto down
https://dracijezdci.yoo7.com
Vroengard

Vroengard


Po?et p?ísp?vk? : 72
Join date : 16. 10. 07
Age : 31

potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime2007-10-23, 17:12

super já byl trochu mimo obraz...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





potřebuji radu Empty
PříspěvekPředmět: Re: potřebuji radu   potřebuji radu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
potřebuji radu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
*D*J* - Dračí Jezdci :: Zbytek :: Rady!!!-
Přejdi na: